1. داستان دنيل درباره کاهش وزن 50 کيلوگرمي پس از اسليو معده

دنيل مي گويد: ((قبل از تصميم به جراحي لاغري، مشکلات سلامتي فراواني را که ناشي از چاقي بود، تجربه کرده بودم. چاقي همچنين روي کيفيت زندگيم تاثير منفي گذاشت و مرا از شرکت در فعاليت هاي فيزيکي ضروري زندگيم منع کرد.))

((من هم مثل خيلي هاي ديگر با توجه به شنيده هايم و شايعات متداول درباره جراحي لاغري، حس خوشايندي به آن نداشتم و فکر مي کردم جراحي لاغري انتخاب راه آسان و بي دردسر است و به همين دليل عذاب وجدان داشتم. تا زماني که يکي از دوستان نزديکم که خود بهترين عمل جراحي لاغري يعني عمل اسليو معده را انجام داده بود مرا قانع کرد که بايد يک تغيير بزرگ در زندگي ام ايجاد کنم.))

به گفته ي دنيل، تجربه ي او از جراحي اسليو معده بسيار راحت تر و بي دردسر تر از دوستان ديگرش بود. او مي گويد: (( از زماني که جراحي کردم تمام مشکلات مرتبط با سلامتي ام بهبود پيدا کرده است. همچنين آدم فعال تر، پر انرژي تر و با اعتماد به نفس بيشتري شده ام. حالا هفته اي 30 الي40 کيلومتر دوچرخه سواري مي کنم و بيش از 50 کيلوگرم وزن کم کرده ام. حس ميکنم آدم بهتري شدم و خودمو بيشتر دوست دارم.))

2. داستان کاهش وزن زوج موفق، جولي و پاتريک

جولي مي گويد: ((پزشکم در سن 45 سالگي به من توصيه کرد که به علت چاقي مفرط بايد جراحي لاغري انجام دهم. من به ديابت نوع دو مبتلا بودم و انسولين مي زدم. علاوه بر اين آپنه خواب، کلسترول و فشار خون بالا نيز داشتم. بنابراين حدود يک سال و نيم پيش باي پس معده انجام دادم و تاکنون بيش از 40 کيلوگرم وزن کم کردم. همچنين به دليل بيماري هاي ناشي از چاقي و  BMIبالاي 40، بيمه بيشتر هزينه عمل لاغري ام را پرداخت کرد.))

(( همسرم با ديدن نتيجه ي فوق العاده اي که من از جراحي لاغري گرفتم، در سن 52 سالگي تصميم به کاهش وزن گرفت و چندين ماه قبل به زير تيغ جراحي اسليو معده رفت.))

(( اکنون تمام داروهاي فشار خون، کلسترول و ديابتم را کنار گذاشتم و حدود 7 سايز کم کردم. به نظر من بهترين بخش جراحي لاغري، افزايش انرژي بدن است. پس از مدتي رعايت رژيم غذايي بعد از عمل باي پس معده حالا مي توانم تمام غذاهاي مورد علاقه ام را در ميزان کم مصرف کنم. خيلي خوشحالم که چنين تصميمي گرفتم و جراحي باي پس معده انجام دادم.))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایه اول مجتمع شهید محبی شوت نخاله آهنگیمو doctorkian Kristin هر چی بخوای جزو پرورش زالو طبی عکس‌های دامنه‌ داراب‌کلا پرورش قرقاول پهنه ی کویر