يکي از هنرمندانه ترين و درعين حال رو به رشدترين حوزه هاي آرايش، تاتو و آرايش دائم هستش. با اينکه اين هنر قدمتي چنديدن هزار ساله داره اما همچنان هم در ميان مردماني از فرهنگ هاي مختلف هنوز پر طرفداره.

با توجه به علاقه روز افزون خانم ها به هنر آرايش دائم ، خيلي ها از ما سوال ميکنند که چطوري ميتونن تبديل به يک تاتو کار حرفه اي بشن. براي همين مجموعه الماس نشان قصد داره در اين مقاله به معرفي دوره آموزش تاتو بپردازه.

منظور از تاتو و آرايش دائم صورت مژه چيه؟

فکر ميکنم تاتو معرف حضورهمه باشه. اما معمولا وقتي حرف از تاتو به ميان مياد، خيلي ها به فکر نقش ونگار وسيعي روي پوست بازوها و پشت و بقيه قسمت هاي بدن مي افتند. اما اين چيزي که ما داريم درباره ش صحبت ميکنيم هرچند که همون ماهيت رو داره اما کمي متفاوت تره.

ما با کمک روش ها و تکنيک هاي جديد و تخصصي مثل ميکروپيکمنتيشن رنگ هايي رو به ابرو ها، چشمها و لب تزريق ميکنيم تا مشتريامون رو هم زيباتر کنيم و هم کاري کنيم که براي آرايش روزانه به مشکل بر نخورند.

به خاطر اين دلايل حتما دوره آموزشي آرايش دائم صورت رو بگذرونيد:

•             افزايش علاقه خانم هاي ايراني به آرايش دائم ابرو، لب و چشم هاشون

•             درآمد خوب و بازار کار پويا و فعال اين هنر

•             اگر خوب آموزش ديده باشيد ميتونيد هرجاي دنيا کار کنيد

•             کمبود تعداد آرايشگران تاتو صورت بانوان در ايران

من ميخوام وارد بازار کار اين هنر بشم بايد چکار کنم؟

اولين گام براي ورود به بازار کار اين حرفه گذروندن دوره هاي آموزشي هستش. با توجه به اينکه اين هنر واقعا تخصصي هستش و از حساسيت بالايي برخورداره، نميشه اون رو هرجايي ياد گرفت. من حتي دوستي رو ميشناسم که اعتقاد داشت توي اينترنت ميتونه تا حدودي با اينکار آشنا بشه و يادش بگيره اما اين يک تصور اشتباهه.

خبر خوب اينه که الماس نشان يکي از همين جاهاييه که به شما فرصت يادگيري اين حرفه رو ميده

با شرکت توي دوره آموزشي تاتو و آرايش دائم صورت تبديل به يک متخصص ميشي

وقتي که چنين حرفه و هنري رو ياد بگيريد شما ديگه تنها يک آرايشگر ساده نيستيد. شما ديگه يک سرو گردن از آرايشگر بالاتر هستيد. هم تخصص داريد و هم تعداد مشترياتون به واسطه هنري که داريد بيشتر ميشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rigo Sandra magic world فوم های آکوستیک و عایق های صوتی ساخت ترکیه خبر های آنلاین تکنولوژی کورنا ادم فضایی(alien) منجي وب